Thurø Idrætsforening - Gymnastik

logo
Formand
Inge Perhrson
Beskrivelse
Inge Pehrson
Formand 
Tlf: 50993641
Mail: dimpehrson@live.dk, 1
Hold 1: Familiegymnastik fra 1,5 år til 4.5 år Mandag fra 16.30 - 17.30  multisalen på skolen
Hold 3: Drengegymnastik 4-6 år onsdag fra kl. 16.00-17.00, multisalen på skolen
Hold 9: Skigymnastik, Tirsdag kl. 18.30-19.45 i Thurø ha
Hold 14: Løbehold, Torsdag kl. 18.00 fra Hallen
 
Se hele beskrivelsen
Holdleder
Kirsten Nikolajsen
Beskrivelse
 
Se hele beskrivelsen
Instruktør
Dan Pehrson
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Dirk Govaerts Kastrup
Beskrivelse
Dirk G. Kastrup
Tlf: 30541361
Mail: Digoka@live.dk
Hold 11: Danse Onsdag kl. 19.30-21.00  
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Gisela Kapelke
Beskrivelse
Gisela Kapelke
Tlf: 22195206
Mail:g.kapelke@hotmail.com
Hold 11: Dans onsdag kl. 19.30-21.00  
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hanne Schacke Hansen
Beskrivelse
Hanne Schacke Hansen
Tlf: 2485 5161
Hold 5: Motions hold Onsdag kl. 17.00-18.15
Hold 7: Puls og Styrke Onsdag kl. 18.15-19.30

Se hele beskrivelsen
Heidi Lenox Thylkjær Larsen
Beskrivelse
Heidi Lenox Thylkjær Larsen
Tlf:4845521
Mail:lenox@mail.dk
Hold 12: Linedans, Mandag KL. 17.00-18.30
Se hele beskrivelsen
Helena Lucia
Beskrivelse
Helena Lucia
Tlf. 7172 1190
Mail: helena-lucia13@hotmail.com
Hold 4: Dans 2.- 4. klasse mandag 18.00-19.00

Se hele beskrivelsen
Holger Thomsen
Beskrivelse
Holger Thomsen
Mail: hjthomsen@hotmail.com 
Tlf:  3025 3929
Hold 6:  Motionsherre tirsdag kl. 17.30-18.45
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Inge Perhrson
Beskrivelse
Inge Pehrson
Formand 
Tlf: 50993641
Mail: dimpehrson@live.dk, 1
Hold 1: Familiegymnastik fra 1,5 år til 4.5 år Mandag fra 16.30 - 17.30  multisalen på skolen
Hold 3: Drengegymnastik 4-6 år onsdag fra kl. 16.00-17.00, multisalen på skolen
Hold 9: Skigymnastik, Tirsdag kl. 18.30-19.45 i Thurø ha
Hold 14: Løbehold, Torsdag kl. 18.00 fra Hallen
 
Se hele beskrivelsen
Jens Bøgh
Beskrivelse
Jens Bøgh
Enebærvænget 28
Tlf: 22222961
Mail: polykarpusbogh@gmail.com
Hold: 14 Løbehold, Torsdag kl. 17-00

 

Se hele beskrivelsen
Johanne Hartmann Ostersen
Beskrivelse
Johanne Hartmann Ostersen
Tlf: 25366675 
Hold 2: Sjov og leg 0. klasse, Onsdag kl. 16.00-17.00 
Se hele beskrivelsen
Karina H.H. Pedersen
Beskrivelse
Karine H.H. Pedersen
Tlf: 4241 3027
Mail: dyttehou@ofir.dk
Hold 1: gymnastik sjov 4 -6 år Tirsdag kl. 15.15-16.15
Hold 3: Springhold 1. til 3. klasse, Tirsdag kl. 16.45-17.45
Se hele beskrivelsen
Lise Thomsen
Beskrivelse
Lise Thomsen 
Tlf: 6025 0777
Mail: fuldfartlise@hotmail.com
Hold 9: Skigymnastik, Tirsdag kl. 18.30-20.00 
Se hele beskrivelsen
Louise Wilde
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marie Skadberg
Beskrivelse
Marie Skadberg
tlf: 21308557 
Hold 2: Sjov og leg 0. klasse, Mandag kl. 16.00-17.00
Se hele beskrivelsen
Rikke Jørgensen
Beskrivelse
Rikke Jørgensen
Tlf: 50584914
Mail: thuriner@msn.com
Hold 3: Spring 1. - 3. klasse, Tirsdag kl. 16.45-18.00
Se hele beskrivelsen
Tina Jorsal
Beskrivelse
Tina Jorsal
Tlf: 2125 6017
Mail: t,jorsal@hotmail.com
Hold 8: Pilates, Tirsdag kl. 17.00-18.30 
Se hele beskrivelsen
Vis hold